« април 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Най-добрият Интернет, Цифрова и IP телевизия в град Бургас от RN TV !!!

В Алабама ще кастрират излизащите от затвора педофили

Педофилите в Алабама, излежали присъдата си, ще бъдат кастрирани преди да излязат от затвора, написа британският в. Дейли мейл. Парламентът в щата е приел наскоро закон, според който сексуалните насилници над деца бъдат подлагани на операция за лишаване от размножителни способности по химичен път преди да напуснат мястото за изтърпяване на наказанията. "Тези мъже травматизират своите жертви за цял живот и трябва да си получават заслуженото", е казал вносителят на проекта - републиканецът Стив Хърст след гласуването. Противниците за закона от своя страна са заявили, че ще отнесат решението на депутатите в южния щат до Върховния съд. Според опонентите законът е в разрез с Осмата поправка на Конституцията на САЩ. Разпоредбата в основния закон забранява на властите на всички нива, юридически и физически лица да налагат несправедливи наказания. Кастрацията за педофили е била въведена по-рано и в щатите Калифорния, Джорджия, Луизиана, Орегон, Монтана и Уисконсин. novini.bg

Видео

Коментари

You have no rights to post comments

НА КОЙ ВЯРВАТЕ ЗА КОНФЛИКТА МЕЖДУ РУСИЯ И УКРАЙНА?

Изберете един отговор!

Най-четени

Образователен форум дава старт на честванията за 50-годишния юбилей на Спортното училище в Бургас

  • 31 Мар 2023
  • 442
В навечерието на своя 50-годишен юбилей учениците от СУ „Юрий Гагарин“ - Бургас организират образователна конференция на тема „УЧИЛИЩЕ И СПОРТ – ЦЕЛ БЕЗ ПЛАН ОСТАВА САМО ЖЕЛАНИЕ“. Събитието ще се проведе на 5 април /сряда/ от 10 часа в зала „Георги Баев” на КЦ „Морско казино”.

Фестивалът „София филм фест на брега” откри емоционално своето 21-во издание в Бургас

  • 31 Мар 2023
  • 311
*Като на кино:Баща и син правят премиерите си в Културен дом НХК в Бургас с 40 години разлика Емоционално бе откриването на 21-вото издание на „София филм фест на брега” в Бургас.

Пускат автобусна линия за членовете на секционните избирателни комисии в нощта на изборите

  • 31 Мар 2023
  • 315
За извозване членовете на секционните избирателни комисии в изборната нощ на 2-ри срещу 3-ти април ще се движи допълнителна линия, която ще тръгва от спирка „Зорница“ / от страната на УМБАЛ/ в часовете: 0:00 ч., 0:30 ч., 1:30 ч., 2:30 ч., 3:30 ч., 4:30 ч.

Библиотеката в Бургас показва копие на скафандъра на Нийл Армстронг, с който стъпва на Луната

  • 30 Мар 2023
  • 584
Регионална библиотека „Пейо К. Яворов” ще отбележи своята 135-годшнина с представянето на една от 15-те реплики на скафандъра на Нийл Армстронг, с който той стъпва на Луната.

Наградиха отличниците в състезанието по английски език за петокласници "Let`s Have Fun"

  • 30 Мар 2023
  • 551
Общо 66 бургаски ученици бяха наградени на официална церемония в Експо център „Флора“ за постигнати отлични резултати от състезанието по английски език за 5.