Голяма вечер за българския футбол в Европа (програмата)

Голямата вечер започва в 19,30 ч, когато Левски приема кипърския АЕК и се надява мисията да е възможно въпреки 0:3 в първия мач. Срещата е на "Георги Аспарухов" пред празни трибуни и ще я предава Диема спорт. Час по късно (20,30 ч) Лудогорец излиза в ролята на фаворит срещу Валур от Исландия, след като взе 1:1 като гост преди седмица. Двубоят в Разград ще се предава по Диема спорт 2. Последните два български мача от вечерта са в един час. В 21,45 ч ЦСКА гостува на Осиек в Хърватия, след като го победи с 1:0 у дома преди седмица. Този мач ще се предава по btv action. В същия начален час на стадиона в Търнава Локомотив (Пд) ще брани аванс от 2:0, взет на "Лаута" миналия четвъртък. Но трябва да има една наум - словаците елиминираха предишния си съперник (босненския Радник) именно след 0:2 като гост, 2:0 у дома и дузпи. Срещата на Локо ще е по Диема спорт. dir.bg