16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Състезател на „Корсар” №1 в ранглистата на БФФехтовка

В последния турнир от календара на Българска федерация по фехтовка бургаски фехтувач оглави класирането в крайната ранглиста за момчета до 11 г. На турнир „Мастър” носител на Купа България стана възпитаникът на клуб „Корсар” Никола Миланов, който спечели златния медал във възрастта. Надпреварата се проведе във Варна и беше за деца до 11, 13, 15 години. Турнирът „Мастър“ събра най-добрите осем състезателния във всяка възраст и оръжие. От регион Бургас Фехтовална академия „Васил Етрополски“ беше представена от: Габриела Георгиева – „Маркели“, Кристина Бандрамалиева, Даниела Петкова, Михаела Николова, Кристина Миланова, Никола Миланов, Виктор Китенов и Боян Димитров – „Корсар“. При момичета до 11 г. Габриела Георгиева от Фехтовален клуб „Маркели“ Карнобат спечели исторически за клуба сребърен медал. С бронзови отличия се окичиха Михаела Николова до 15 г. и Виктор Китенов до 13 г. На пето място се класира Кристина Миланова до 15 г., шеста е Кристина Бандрамалиева до 13 г. и на осмо място до 13 г. е Боян Димитров, който получи контузия по време на състезанието.