Спорт

Григор Димитров играе финал! Спорт
  • 19 Ное 2017
  • 50
Григор Димитров показа старохотен характер и направи обрат за да се класира на финал на турнира в Лондон! Гришо победи с 4:6, 6:0, 6:3 Джак Сок след близо два часа игра. Днес, от 20:00 часа, Димитров ще се изправи срещу белгиеца Давид Гофен, който сензационно надви по-рано днес в три сета шесткратния шампион Роджър Федерер (Швейцария). Григор раз,ломи Гофен в груповата фаза с 6:0, 6:2.
Наим Сюлейманоглу не успя да се пребори за живота си Спорт
  • 18 Ное 2017
  • 61
Легендата във вдигането на тежести Наим Сюлейманоглу почина на 50-годишна възраст в болницата Мемориал-Атакьой в Истанбул. Роденият в България олимпийски и световен шампион Наим бе приет по спешност в болницата през октомври с чернодробна недостатъчност и претърпя трансплантация.
„Созопол” спечели опашкарското дерби срещу „Нефтохимик” Спорт
  • 134
След две грешки в защитата на „Нефтохимик”, отборът „Созопол” победи морското дерби от 15 кръг на Втора лига. И двете попадения паднаха през първото полувреме, което предреши изхода на мача.
„Фрегата” инкасира минимална загуба от „Чардафон” Спорт
  • 150
Младоците на „Фрегата” затрудниха, но загубиха от бронзовия медалист „Чардафон” в срещата от осмия кръг на мъжкото хандбално първенство в „А” група. Домакините от Габрово победиха с 30:25 /19:12/.
Футболен бос се дипломира с отличие в НСА Спорт
  • 66
Шефът на ДФК Звездичка Петър Алексиев получи оценка отличен 6 в специалността на спортен мениджмънт- дистанционно обучение към НСА.
Феноменален Гришо! Играе полуфинал срещу Сок Спорт
  • 60
Григор Димитров записа трета великолепна победа в последния мач от груповата фаза на финалите на АТР в Лондон. Гришо разгроми Пабло Кареньо Буста от Испания с 6:1, 6:1 за 61 минути игра. Така българинът убедително спечели групата с 3 от 3 победи при 6:1 сета и 42:19 гейма. Този успех ще даде още повече самочувствие на Гришо преди утрешния полуфинал срещу Джак Сок.
БГ звезди играха в подкрепа на „Дея Волей” Спорт
  • 16 Ное 2017
  • 103
„Спортът е дисциплина и здраве. Родители, не оставяйте децата си да стоят само пред компютрите“, апелира Радостин Кишишев преди началото на грандиозното волей шоу в зала „Младост“, организирано от ръководството на „Дея Волй”.
„Делфин” загря за градския сблъсък с победа Спорт
  • 14 Ное 2017
  • 398
В един доста интригуващ и динамичен двубой, изпълнен с обрати, отборът на „Делфин” победи „Шумен” и със самочувствие очаква предстоящия сблъсък с „Черноморец”. В мач от регион Изток на мъжката „А” група момчетата на старши треньора Тодор Тончев се наложиха над шуменци с 84:75 /22:21, 17:23, 24:18, 21:13/.
„Дея Волей” отстъпи лидерското място на „Дунав” Спорт
  • 397
Отборът на „Дунав” се оказа висока летва за младия и амбициозен тим на „Дея Волей”. В мач от петия кръг на Националната волейболна Висша лига, който беше решаващ за определяне на временния лидер в група „В”, домакините от Бургас отстъпиха с 0:3 /15:25, 23:25, 23:25/.
„Нефтохимик 2010” отпадна от ШЛ, продължава в турнира за Купата на ЦЕВ Спорт
  • 13 Ное 2017
  • 458
В зала „ZF-Arena” отборът на „Нефтохимик 2010” не успя да стигне до груповата фаза на най-елитния клубен европейски турнир. Бургаският тим отстъпи в Германия с 0:3 (12:25, 21:25, 20:25) на немския „Фридрихсхафен” в мач - реванш. В първия двубой в Бургас момчетата на треньора Найден Найденов загубиха с 1:3 гейма и се нуждаеха от задължителна победа с 3:0 или 3:1 гейма в Германия, за да се стигне до златен гейм.